ثبت اطلاعات شغل شما

درباره ما

 

اگر عصر حاضر را عصر اطلاعات و ارتباطات خوانده اند ، سخن به گزاف نگفته اند

 

امروزه فن اوری اطلاعات و ارتباطات تسهیلاتی فراهم اورده که تولید کنندگان کالا و خدمات در سطح جهان می توانند به راحتی دستاوردهای خود را به مردم اقصی نقاط جهان معرفی کنند در جوامع رو به رشد و در حال گسترش و توسعه به دلیل وجود مشکلاتی همچون سوخت،ترافیک شهری،الودگی هوا،کمبود وقت بانک های اطلاعاتی به عنوان یک راهنما به کار امده و مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفته اند.

سایت ایران گوگل هم به عنوان اولین بانک اطلاعات تجاری ایران در محیط اینترنت فعالیت و تلاش خود را در جهت جمع آوری اطلاعات اصناف و مشاغل از سال 1388 با دامنه  iran-google.comشروع کرده و از همان سال با توجه به رسالت خود با انجام تبلیغات در رسانه های مختلف سعی در معرفی هر چه بهتر خود به عموم اقشار جامعه را داشته و همچنین در سایت ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد ثبت گردید است. از سال 91 برای رفاه حال کاربران ادرس سایت به ir-g.ir تغییر کرد و همچون بانک ملی و صادرات (  ( bmi.ir  bsi.irخلاصه نویسی شد و دامین iran-google.com بر روی دامین ir-g.ir پارک ( دایورت ) گردید.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
footer
ایران گوگل
ایمیل:     Info@ir-g.ir


 


سایت ایران گوگل پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد ، این قوانین را محترم شمرده و خود را موظف به پیروی از این قوانین می داند و همچنین در سایت ساماندهی پایگاهای اینترنتی وزارت ارشاد ثبت گردیده است.

با توجه به تعداد زیاد اگهی در سابت ایران گوگل ، مسئولیت اگهی درج شده بر عهده اگهی دهنده می باشد.