ثبت اطلاعات شغل شما

مزایای سایت ایران گوگل

 

امروزه فن اوری اطلاعات و ارتباطات تسهیلاتی فراهم اورده که تولید کنندگان کالا و خدمات در سطح جهان می توانند به راحتی دستاوردهای خود را به مردم اقصی نقاط جهان معرفی کنند .

 

اینترنت یکی از بزرگترین پدیده های قرن است . تا بحال دو میلیارد و سیصد و هشتاد میلیون نفر در دنیا به طور مستقیم با اینترنت سرو کار داشته اند و طبق آمار منتشر شد از طرف مدیران گوگل طی یک سال آینده یک میلیارد نفر دیگر به این گروه افراد افزوده می شود و وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از وجود ۳۴ میلیون و ۳۰۰ هزار کاربر اینترنتی در کشور خبر داد که این تعداد معادل 43 درصد جمعیت 77 میلیونی ایران و بیش از 50 درصد کاربران خاورمیانه  می باشند اینترنت کار را برای دولت ها و موسساتی مثل بانکها، پلیس +10 ، دانشگاه ها و از همه مهمتر بیزنس ها آسان کرده و زندگی همه ما را تحت تأثیر قرار داده است .

 

امروزه هم در جوامع رو به رشد و در حال گسترش و توسعه به دلیل وجود مشکلاتی همچون سوخت ، ترافیک شهری ، الودگی هوا ، کمبود وقت ، بانک های اطلاعاتی (سایتهای اطلاعاتی) همچون سایت ایران گوگل به عنوان یک راهنما به کار امده و مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفته اند و از مزایای زیادی همچون  مزایای زیر برخوردارند :

 
  1.    افزایش امنیت اجتماعی عموم مردم به دلیل استفاده از اطلاعات مطمئن شهری که در آن زندگی می‌کنند.
  2.  جلوگیری از ازدحام و ترددهای بی‌رویه کلان شهر ها و انتقال آن به شبکه‌های مخابراتی.ایجاد زیر ساخت‌های اطلاعاتی مطمئن و مؤثر در عصر اطلاعات و ارتباطات.
  3.  کاهش هزینه‌های سنگین تحمیلی به اقتصاد ملّی از رهگذر ترافیک سنگین.
  4.  کاهش آلودگی شدید هوا و سایر مشکلات عدیده زیست محیطی به دلیل ترددهای بی‌رویه حاکی از عدم وجود اطلاعات.
  5.  ایجاد اشتغال برای قشر جوان کشور با توجه به فعالیت‌های حجیم جمع‌آوری، پردازش و تدوین اطلاعات
  6.  ایجاد یک فضای رقابتی سالم از طریق گسترش اطلاعات مورد نیاز جامعه شهری و رونق اقتصادی مشاغل.
  7.  امکان انتخاب اصلح برای مردم از بین ارایه‌کنندگان خدمات و کالاهای معرفی شده با توجه به دسترسی آسان و سریع به اطلاعات موجود

 

 

 

 

 

 

 

 
footer
ایران گوگل
ایمیل:     Info@ir-g.ir


 


سایت ایران گوگل پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد ، این قوانین را محترم شمرده و خود را موظف به پیروی از این قوانین می داند و همچنین در سایت ساماندهی پایگاهای اینترنتی وزارت ارشاد ثبت گردیده است.

با توجه به تعداد زیاد اگهی در سابت ایران گوگل ، مسئولیت اگهی درج شده بر عهده اگهی دهنده می باشد.